ویژگی ها

این قالب با استفاده از فرم ورک رپ و با استفاده از آخرین ویژگی ها برای جوملا و وردپرس ساخته شده است . رابط کاربری ساخته شد توسط یو ای کیت ، و فیم ورک ماژولار و سبک که استایل های زیبایی را برای شما آماده کرده است همچنین این قالب با با رنجی از چیدمانها و ویجت های متنوع می آید..

چیدمان منو

قالب آویون دارای 2 پوسته مختلف برای منوی اصلی است که شما می توانید از قسمت مدیریت رپ آن را انتخاب کنید.1- محل لوگو در داخل منو برای طراحی های خوب و جمع و جور 2 - محل لوگو در بالای منو برای طرح هایی که به فضای بیشتری نیاز دارند یا لوگوی آن ها بزرگ می باشد

نوار پیمایش 01
نوار پیمایش 02

ویجت های سفارشی

به منظور ارتقاء ویژگی های ویجت 2، این موضوع شامل تعدادی از پلاگین ویجت های سفارشی. علاوه بر این ویدجت آویون نیز ویجت توئیتر های سفارشی و همچنین به عنوان یک طبقه .tm-slider-avion به ایجاد تغییر در ظاهر طراحی شده از اسلایدر فراهم می کند.

گالری

گالری

ویجت گالری خاص اجازه می دهد شما را به نمایش عنوان یک آیتم در یک پوشش و بار محتوا و پیوند در شناور. علاوه بر این شما می توانید یک آیکون فلش زیبا به جای یک دکمه برای سبد استفاده کنید.
اسلایدست

اسلایدست

قالب آویون با ویجت اسلاید ست زیبا و افکت شناور هنگام موس آور است. کد سفارشی فیلد تاریخ بسیار خوب است زمانی که شما بخواهید ویجت در تقویم رویداد نمایش داده شود.
تعویض کننده تبها

تعویض کننده تبها

این تعویض کننده سفارشی اجازه می دهد تا شما را از طریق آیتم های مختلف محتوای با ناوبری tabbed که همیشه گسترش خواهد برای پر کردن کل ارتفاع پانل را تغییر دهید. البته، آن را سازگار زیبایی به تمام اندازه صفحه نمایش.

جاوا اسکریپت

ما برخی از اثرات جاوا اسکریپت شسته و رفته برای موضوع آویون که وب سایت شما را به سبک مدرن می دهد و احساس و بازدید کننده را دعوت به بازی در اطراف با آن ایجاد کرده اید. در اینجا مروری کمی با نمونه است.

<div data-particles='{"color":"auto", "opacity": 0.35}'> ... </div>

ذرات

این اثر مرسوم، مد روز شبیه سازی تصادفی در حال حرکت ذرات که توسط خطوط که به دنبال مکان نما خود را، نوعی مانند نشانه های زودیاک متصل می شود. شما می توانید ذرات را به صورت سیاه و سفید، سفید و یا برای انطباق به طور خودکار به رنگ پس زمینه است که آنها بر قرار می گیرد.

موج دار

بر اساس طراحی مواد گوگل، ما یک اثر موج دار شدن به عناصر UI، خاص، مانند دکمه های اضافه شده است. آن را به موقعیت که شما با کلیک بر روی، در نتیجه باعث ایجاد بودن تعاملی به تمام اقدامات پاسخ می دهد. هیچ نشانه گذاری اضافی لازم نیست.

سبک ها

ما سبک های متنوعی را برای شما آماده کرده ایم که شما به راحتی با انتخاب طرح می توانید ببنید که سایت شما چه شکلی می شود . این قابلیت در قالب بوده و از قسمت customaizer می توانید رنگ ، فونت ، اندازه و خیلی چیزهای دیگر را بدون نیاز به هیچ دانشی از برنامه نویسی تغییر دهید فقط کافی است رنگ مورد نظر را با کالر پی کر اتخاب کنید و سایر مورد را با چند کلیک ساده تغییر دهید . روی یکی از عکسهای زیر کلیک کنید و تغییرات را ببینید.

پیشفرض
فيروزه اي
روشن
سبز
بنفش
قرمز

کلاس های سفارشی

آویون شامل تعدادی از کلاس های سفارشی است که کمک به تغییر ظاهر طراحی شده می کند. این جدول به شما هدف هر یک از این کلاس ها را نمایش می دهد.

کلاستوضیحات
.tm-slider-avion اضافه کردن این کلاس به بخش General section of a Slider Widget to place the navigation and content above the content.
.tm-panel-box-alternative An additional panel box style, used in this theme's frontpage to adapt the bottom position for different styles.
.tm-article-column Add this class to paragraphs, so they will be displayed in a two column layout.
.tm-grid-divider Add this class to a grid or the General section of a Grid widget to apply vertical and horizontal dividers between grid items without adding a gutter.
.tm-grid-list-line Create lists with horizontal dividers while splitting content and media into a grid, as seen in the third item of the tab widget on this theme's frontpage.
.tm-list-line-icon Create a list with horizontal dividers and links inside the list items that are emphasized through a custom icon.
.tm-nav-icon Add this class to a .tm-nav-side with links inside the list items that are emphasized through a custom icon.
.tm-button-icon Add this class to a button to display a custom icon inside it instead of text.
.tm-icon-xlarge Add this class to an icon to apply a font size of 58px.
.tm-text-large Add this class to apply a font size of 16px (as opposed to 18px when using .uk-text-large.
.tm-reset-panel-padding This class adds a negative margin to objects, reflecting the padding of a panel box. This can be handy, if you want content to cover the entire panel size.
.tm-height-650 This class applies a height of 650px to block elements.

فریم ورک رپ

یک فریم ورک سریع و روان برای ساخت  قالب با آخرین تکنیک های وب مانند HTML5، CSS3 و PHP ساخته شده است + 5.3

مشاهده وب سایت

یوآی کیت

یک فریم ورک ماژولار ، سبک سریع و قدرتمند برای توسعه وب می باشد.

مشاهده وب سایت

این قالب قابل دسترس برای جوملاجوملا و وردپرس وردپرس با قابلیت های مشابه می باشد.